DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Zahradní osvětlení

 

.                     

Nabízíme možnost, nezávazně a zdarma předvedení ve Vaší zahradě, ve večerních hodinách.

 

Koncept systému zahradního osvětlení in-lite

 

Čtyři hlavní důvody, proč zvolit značku in-lite.

1. Provozní napětí 12V je zcela bezpečné i při porušení kabelu ke svítidlům !

2. Montáž systému je mimořádně jednoduchá, transformátor stačí pouze připojit do zásuvky !

3. Montáž systému a kabelových rozvodů je velmi rychlá díky propracované koncepci s unikátními připojovacími konektory Easy Lock a odbočkami CC-2. A protože zde pracujeme s nízkým bezpečným napětím 12V není třeba pro instalaci systému in-lite zvláštní kvalifikace.

4. Díky pokročilé moderní koncepci výroby produktů in-lite a vysoké kvalitě výrobků je na všechny produkty poskytnuta výrobcem nadstandardní 5-ti letá záruka.

 

Koncept systému in-lite se skládá ze třech hlavních součástí:

 

1. Transformátor in-lite se několika časovými programy, standardně dodávaným soumrakovým čislem a možností připojit pohybový senzor.

 

2. Speciální plochý napájecí kabel in-lite pro 12V systémy ve spojení s konektory Easy Lock a CC-2 zajisťuje rychlou a spolehlivou montáž - to vše tím nejjednodušším způsobem. Nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje, vystačíte s tím nejběžnějším, běžně dostupným vybavením.

 

3. LED svítidla in-lite s provozním napětím 12V jsou zcela bezpečná a provedena v té nejvyšší kvalitě. Vyberte si z široké nabídky nejrůznějších typů svítidel přesně podle Vašich požadavků.

 

Připojovací konektor svítidel Easy Lock


Unikátní připojovací konektor Easy Lock, umožňuje velmi rychlou a spolehlivou montáž a díky propracovanému vodotěsnému kruhovému konektoru i velmi snadné a trvanlivé připojení vlastního svítidla.

Konektor Easy Lock je vždy standardně dodáván v balení každého svítidla in-lite


Konektor lze spolehlivě použít na oba typy napájecích kabelů in-lite 14/2 i 10/2

 
Moderní LED technologie svítidlel
Pro novou sezónu jsme se výhradně zaměřili na technologii LED.

 

Výhody jsou zřejmé:

1. Výrazně delší životnost oproti jiným zdrojům... až 50.000 provozních hodin !

2. Výrazně nižší spotřeba elektrické energie... až 7x nižší oproti halogenovým svítidlům

3. Výrazně nižší povrchová teplota svítidla ... cca 50stupňů Celsia oproti 140-150 st C u halogenových svítidel.

4. Barevné spektrum světla Warm White ( teplá bílá) jako preferované provedení.

5. Díky nízkému příkonu je návrh celého systému i jeho instalace velice jednoduchá.

 

 

 

Fantazie a kreativita...


Nechte se inspirovat následujícími obrázky, které ukazují, jak široké mohou být možnosti použití a práce se světelným efektem.

Nebojte se experimentovat a zkoušet, výsledkem budete často příjemně překvapeni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Citlivé nasvícení stupnů schodů. Nepřímým osvětlením z nízké výšky vytváříme zajímavý světelný efekt, který neoslňuje a pouze nasvětluje nášlapovou plochu stupňů. Aplikace nástěnného svítidla in-lite FISH EYE WALL s montážním bodcem. Svítidla řady FISH EYE jsou charakteristická svým neotřelým tvarem neoslňujícího zdroje světla s LED technologií. Poskytuje světlo v charakteristice WARM WHITE (teplá bílá).

Díky kulovému provedení světelného zdroje lze nasměrování světla jemně doladit.

A nakonec, FISH EYE WALL lze snadno doplnit transformátorem MD-01 a instalovat tak svítidlo i na stávající přívody 230V.

 

 

 

 

 

 

 

Vrchní nasvícení odpočivné plochy terasy.

Svítidla in-lite SCOPE instalované na základně SCOPE BASE PLATE lze snadno optimálně nastavit do požadovaného úhlu v podstatě bez omezení. Svítidlo SCOPE produkuje teplé bílé světlo v odstínu WARM WHITE. Díky koncentračním čočkám v krytu svítidla je světlo dostatečně intenzivní a přitom stále poskytuje příjemně měkké světlo.

 

 

 

 

 

Značka in-lite je známá svými zapuštěnými svítidly řady INTEGRATED. Instalace do nejrůznějších druhů venkovních dlažeb je řešena designově čistě bez robustních podzemních pouzder, instalace je pak nenákladná a současně jednoduchá.

Příjezdová komunikace je osvětlena centrálně umístěnými svítidly in-lite FUSION100 v difuzním provedení. Řada FUSION poskytuje teplé bílé neoslňující světlo WARM WHITE. Příkon svítidla je pouhé 2W.

Díky vysoké odolnosti a jednoduchému způsobu uložení je možno po svítidle bez problému pojíždět běžnými osobními vozidly. 

 

 

 

 

 

 

 

Působivé nasvícení vertikální prvků LED svítidly FLH-008 se studeným bílým světlem COLD WHITE.

Pro aplikace, kde je vyžadováno námi preferované teplé bílé světlo WARM WHITE doporučujeme použít zapuštěná svítidla nové řady in-lite FLUX100x100, které lze snadno instalovat do všech druhů dlažeb o velikosti prvků 100x100mm. Tak jak je patrné z našeho příkladu, tato svítidla lze snadno instalovat např. do lemovacích pruhů, vysypaných drobným kačírkem nebo jiným vhodným materiálem.

Příkon svítidla FLUX 100x100 jsou pouhé 2W s praktickým dosahem světla až 5m.

 

 

 

                                                                                                                                             Kombinace několika typů technik nasvětlování. Kromě

vertikálního nasvícení z horní rampy svítidly SCOPE (viz text výše), jsou zde využita svítidla in-lite STELLAR WARM instalované do dřevěné palubové podlahy terasy. Svítidla o průměru 60mm jsou osazena přesně s úrovní povrchu, takže nic nebrání si užívat pobytu na terase, uklid i údržba jsou rovněž bezproblémové. Svítidla STELLAR jsou v dřevěných prvcích upevněna pomocí prstence FIX RING, který je instalován zespodu a je prakticky neviditelný.

Příkon svítidel STELLAR WARM jsou 2W. 

 

 

 

 

Jiná aplikace oblíbené řady STELLAR WARM v povrchu dřevého mola.

Svítidla jsou po vestavbě do prknenného povrhu doplněna masivním


 

 

aktualizováno: 15.03.2015 16:05:59